Vy máte představu,
my máme kov


Hliník? Máme. Nerez? Máme. Dílnu vybavenou moderními stroji a pracovníky s mnohaletými zkušenostmi v kovovýrobě, obrábění a svařování? Máme. Jediné, co potřebujeme, je vaše představa o tom, co pro vás z kovu můžeme vyrobit. Nebojte se nás kontaktovat s jakýmkoli požadavkem, společně najdeme řešení na míru pro vás.


Řekněte si o kovové schodiště se zábradlím, regál do skladu nebo ocelovou konstrukci pro svou výrobní halu. Probereme spolu detaily a hned poté se pustíme do svařování. A rozhodně vás nenecháme ve štychu ani při montáži. Zajistíme nejen dovoz a finální instalaci, ale i případnou technickou přípravu nebo návazné stavební práce naší vlastní stavební firmou

Naše služby

Potřebujete kovový plot? Stavíte dům a hodila by se vám ocelová brána? Ve FOLZA kovo zhmotněním vašeho kovového snu nekončíme. Naši doménou jsou komplexní služby dle individuálních potřeb každého zákazníka. Namyslete si jakoukoliv kovovou konstrukci a my vám ji nejen na míru vyrobíme, ale i přivezeme a na místě zkompletujeme a nainstalujeme. Pracujeme s různými druhy svařování obloukové svařování, laserové svařování, elektronové svařování a mnohé jiné. Máme něco pro každý požadavek.

parallax background


Máte dotazy?
Jsme tu pro vás.

Proč právě myKRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY60 MĚSÍCŮ ZÁRUKAINDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍCENOVÁ NABÍDKA ZDARMA