S kovem
si tykáme

Je příjemné letní ráno. Stojíte na terase svého domu s šálkem kávy v ruce. Rozhlížíte se po zahradě a užíváte si ničím nerušený východ slunce. Když v tom si všimnete, že k vám přes vysazené túje zase vběhl sousedův pes. Takhle už to dál nejde, pomyslíte si. Potřebujete nový kovový plot. Naštěstí hned víte, koho na to zavolat - FOLZA kovo.

Mnohaleté zkušenosti ve stavebnictví a instalatérství položily základy pro stavební firmu FOLZA a společnost FOLZA instalatérství. Abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků, založili jsme také architektonicko-projekční kancelář FOLZA projekt. A když při realizacích a rekonstrukcích staveb začaly přicházet poptávky po kovových konstrukcích, kovových zábradlích, ocelových domovních bránách či plotech, pustili jsme se do založení FOLZA kovo.

Na splnění vašich představ máme tým profesionálů, kterým v těle bije nerezové srdce opláštěné sendvičovými panely. Pro vaše maximální pohodlí jsme připraveni zajistit komplexní servis. Nezůstáváme tak jen u samotné kovovýroby, hotový produkt vám přivezeme, svaříme, smontujeme a nainstalujeme. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Jsme tu od toho, abychom pro vás udělali první poslední.

parallax background
 


Máte dotazy?
Jsme tu pro vás.

Proč právě myKRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY60 MĚSÍCŮ ZÁRUKAINDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍCENOVÁ NABÍDKA ZDARMA